Obiekty

Przedszkole im. Cz. Janczarskiego , Koluszki
Przedszkole im. H. Keller , Łódź
Przedszkole im. J. Brzechwy , Bełchatów
Przedszkole im. J. Brzechwy , Piotrków Trybunalski
Przedszkole im. J. Brzechwy , Radomsko
Przedszkole im. J. Brzechwy , Sieradz
Przedszkole im. J. Brzechwy , Zelów
Przedszkole im. J. Korczaka , Radomsko
Przedszkole im. J. Tuwima , Łask
Przedszkole im. K. Makuszyńskiego , Łódź
Przedszkole im. M. Konopnickiej , Aleksandrów Łódzki
Przedszkole im. M. Konopnickiej , Radomsko
Przedszkole im. M. Konopnickiej , Zelów
Przedszkole im. M. Konopnickiej , Leźnica Wielka gm. Parzęczew
Przedszkole im. M. Kownackiej, Bełchatów
Przedszkole im. M. Kownackiej , Tomaszów Mazowiecki
Szkoła im. A. Asnyka , Łódź
Szkoła im. A. Dygasińskiego , Łódź
Szkoła im. A. F. Modrzewskiego , Brzeziny
Szkoła im. A. F. Modrzewskiego , Piotrków Trybunalski
Szkoła im. A. F. Modrzewskiego , Wolbórz
Szkoła im. A. F. Modrzewskiego , Trzepnica gm. Łęki Szlacheckie
Szkoła im. A. F. Modrzewskiego, Łódź
Szkoła im. A. i Cz. Centkiewiczów , Bełchatów
Szkoła im. A. Kamińskiego, Tomaszów Mazowiecki
Szkoła im. A. Kamińskiego , Piotrków Trybunalski
Szkoła im. A. Kamińskiego , Łódź
Szkoła im. A. Mickiewicza , Biała Rawska
Szkoła im. A. Mickiewicza, Gałków Duży gm. Koluszki
Szkoła im. A. Mickiewicza , Strzelce Wielkie
Szkoła im. A. Mickiewicza , Głowno
Szkoła im. A. Mickiewicza , Łowicz
Szkoła im. A. Mickiewicza, Kutno
Szkoła im. A. Mickiewicza , Szydłów gm. Lutomiersk
Szkoła im. A. Mickiewicza , Piotrków Trybunalski
Szkoła im. A. Mickiewicza , Zgierz
Szkoła im. A. Mickiewicza , Bełchatów
Szkoła im. A. Mickiewicza , Łódź
Szkoła im. A. Mickiewicza, Wojsławice gm. Zduńska Wola
Szkoła im. A. Mickiewicza , Żychlin
Szkoła im. A. Mickiewicza , Mąkolice gm. Głowno
Szkoła im. A. Mickiewicza , Białaczów
Szkoła im. A. Mickiewicza , Brzoza gm. Grabica
Szkoła im. A. Mickiewicza , Łódź
Szkoła im. A. Mickiewicza , Kiełczygłów
Szkoła im. Adama Mickiewicza , Szczepocice Rządowe gm. Radomsko
Szkoła im. B. Prusa , Łódź
Szkoła im. B. Prusa , Skierniewice
Szkoła im. C. Miłosza, Szczerców
Szkoła im. Cz. Miłosza, Topola Królewska gm. Łęczyca
Szkoła im. E. Orzeszkowej , Łódź
Szkoła im. H. Ch. Andersena , Petrykozy gm. Pabianice
Szkoła im. H. Ch. Andersena , Łódź
Szkoła im. H. Poświatowskiej , Łódź
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Miedzna Drewniana gm. Białaczów
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Niesułków gm. Stryków
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Orzechów gm. Kobiele Wielkie
Szkoła im. H. Sienkiewicza, Słowik gm. Zgierz
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Węglewice gm. Galewice
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Wierzchlas
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Wiśniowa Góra gm. Andrespol
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Wola Kamocka gm. Grabica
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Kiernozia
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Opoczno
Szkoła im. H. Sienkiewicza, Piotrków Trybunalski
Szkoła im. H. Sienkiewicza, Pajęczno
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Radomsko
Szkoła im. H. Sienkiewicza, Rasy gm. Drużbice
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Skierniewice
Szkoła im. H. Sienkiewicza, Kutno
Szkoła im. H. Sienkiewicza, Wieluń
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Zelów
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Łowicz
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Koluszki
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Blok Dobryszyce gm. Dobryszyce
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Łódź
Szkoła im. H. Sienkiewicza , Gorzkowice
Szkoła im. I. Krasickiego , Skierniewice
Szkoła im. I. Piątkowskiej , Wróblew
Szkoła im. I. Sikiryckiego , Wola Zaradzyńska gm. Ksawerów
Szkoła im. im. H. Sienkiewicza , Żytno
Szkoła im. J. Brzechwy , Bełchatów
Szkoła im. J. Brzechwy, Makowiska gm. Pajęczno
Szkoła im. J. Brzechwy , Będzelin gm. Koluszki
Szkoła im. J. Brzechwy , Dmosin
Szkoła im. J. Brzechwy , Dobrzelów gm. Bełchatów
Szkoła im. J. Brzechwy , Łódź
Szkoła im. J. Brzechwy , Justynów gm. Andrespol
Szkoła im. J. Długosza , Nowa Brzeźnica
Szkoła im. J. Długosza , Wieluń
Szkoła im. J. Długosza , Rzgów
Szkoła im. J. Długosza, Pabianice
Szkoła im. J. Iwaszkiewicza , Brzeziny
Szkoła im. J. Iwaszkiewicza , Łódź
Szkoła im. J. Kasprowicza , Łódź
Szkoła im. J. Kasprowicza , Kutno
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Mierzyce gm. Wierzchlas
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Rząśnia
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Rzeczyca
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Biala Rawska
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Koluszki
Szkoła im. J. Kochanowskiego, Zgierz
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Bełchatów
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Łódź
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Dobryszyce
Szkoła im. J. Kochanowskiego , Grabów
Szkoła im. J. Korczaka , Okup Mały gm. Łask
Szkoła im. J. Korczaka , Raczków gm. Warta
Szkoła im. J. Korczaka , Łódź
Szkoła im. J. Korczaka , Sieradz
Szkoła im. J. Korczaka , Skierniewice
Szkoła im. J. Korczaka , Działoszyn
Szkoła im. J. Korczaka , Ruda Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki
Szkoła im. J. Korczaka, Popów gm. Łowicz
Szkoła im. J. Korczaka , Wieruszów
Szkoła im. J. Korczaka, Baby gm. Moszczenica
Szkoła im. J. Korczaka, Mokra Lewa gm. Skierniewice
Szkoła im. J. Korczaka, Michowice gm. Głuchów
Szkoła im. J. Korczaka , Wieluń
Szkoła im. J. Korczaka , Łódź
Szkoła im. J. Korczaka, Łódź
Szkoła im. J. Korczaka, Łódź
Szkoła im. J. Korczaka , Drzewce gm. Lipce Reymontowskie
Szkoła im. J. Korczaka , Kleszczów
Szkoła im. J. Korczaka w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
Szkoła im. J. Porazińskiej , Boryszów gm. Grabica
Szkoła im. J. Słowackiego , Piotrków Trybunalski
Szkoła im. J. Słowackiego , Łódź
Szkoła im. J. Słowackiego , Łódź
Szkoła im. J. Tuwima , Łódź
Szkoła im. J. Tuwima , Stemplew gm. Świnice Warckie
Szkoła im. J. Tuwima , Różyca gm. Koluszki
Szkoła im. J. Tuwima, Inowłódz
Szkoła im. J. Tuwima , Pajęczno
Szkoła im. J. Tuwima , Ostrów gm. Brzeźnio
Szkoła im. J. Tuwima, Parzęczew
Szkoła im. J. Tuwima, Izabelów gm. Zduńska Wola
Szkoła im. J. Tuwima , Łódź
Szkoła im. J. Tuwima , Łódź
Szkoła im. J. Twardowskiego, Trębaczew gm. Działoszyn
Szkoła im. J. Twardowskiego , Kamień gm. Sławno
Szkoła im. J. Twardowskiego, Dębowa Góra gm. Skierniewice
Szkoła im. J. Twardowskiego, Maków
Szkoła im. J. Twardowskiego, Tomaszów Mazowiecki
Szkoła im. J. Twardowskiego, Janiszewice gm. Zduńska Wola
Szkoła im. J. Wybickiego , Strzałków gm. Radomsko
Szkoła im. K. Dedeciusa , Łódź
Szkoła im. K. Deki-Deczyńskiego , Pęczniew
Szkoła im. K. I. Gałczyńskiego , Solca Wielka gm. Ozorków
Szkoła im. K. I. Gałczyńskiego , Żytno
Szkoła im. K. K. Baczyńskiego , Piotrków Trybunalski
Szkoła im. K. K. Baczyńskiego , Bełchatów
Szkoła im. K. K. Baczyńskiego , Biała Rawska
Szkoła im. K. K. Baczyńskiego , Radomsko
Szkoła im. K. K. Baczyńskiego , Łódź
Szkoła im. K. K. Baczyńskiego , Łódź
Szkoła im. K. K. Baczyńskiego , Łódź
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Kowiesy
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Łanięta
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Siemkowice
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Strzegocin gm. Kutno
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Bełchatów
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Opoczno
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Guzew gm. Rzgów
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Długie gm. Koluszki
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Rawa Mazowiecka
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Krzyżanów
Szkoła im. K. Makuszyńskiego, Piotrków Trybunalski
Szkoła im. K. Makuszyńskiego, Skierniewice
Szkoła im. K. Makuszyńskiego, Zgierz
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Bychlew gm. Pabianice
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Łódź
Szkoła im. K. Makuszyńskiego , Mokra Prawa gm. Skieniewice
Szkoła im. K. Promyka , Pabianice
Szkoła im. ks. J. Twardowskiego , Gomunice
Szkoła im. ks. J. Twardowskiego , Radomsko
Szkoła im. ks. J. Twardowskiego , Łódź
Szkoła im. L. Kruczkowskiego , Żelechlinek
Szkoła im. L. Kruczkowskiego , Warta
Szkoła im. L. Kruczkowskiego , Brzeg gm. Pęczniew
Szkoła im. L. Kruczkowskiego , Łódź
Szkoła im. L. Staffa , Łódź
Szkoła im. Leona Kruczkowskiego , Pławno gm. Gidle
Szkoła im. M. Bielskiego , Biała gm. Rząśnia
Szkoła im. M. Dąbrowskiej , Sieradz
Szkoła im. M. Dąbrowskiej , Łódź
Szkoła im. M. Konopnickiej , Krzemieniewice gm. Gorzkowice
Szkoła im. M. Konopnickiej , Lgota Wielka
Szkoła im. M. Konopnickiej , Lipiny gm. Nowosolna
Szkoła im. M. Konopnickiej , Lubianków gm. Głowno
Szkoła im. M. Konopnickiej , Masłowice gm. Wieluń
Szkoła im. M. Konopnickiej , Mysłaków gm. Nieborów
Szkoła im. M. Konopnickiej , Raciszyn gm. Działoszyn
Szkoła im. M. Konopnickiej , Sadykierz gm. Rzeczyca
Szkoła im. M. Konopnickiej , Sędzimirowice gm. Błaszki
Szkoła im. M. Konopnickiej , Sierakowice Prawe gm. Skierniewice
Szkoła im. M. Konopnickiej , Skaratki pod Las gm. Domaniewice
Szkoła im. M. Konopnickiej , Stara Sobótka gm. Grabów
Szkoła im. M. Konopnickiej , Stara Wieś gm. Biała Rawska
Szkoła im. M. Konopnickiej , Stok gm. Mniszków
Szkoła im. M. Konopnickiej , Świnice Warckie
Szkoła im. M. Konopnickiej , Wygiełzów gm. Zelów
Szkoła im. M. Konopnickiej , Żeronice gm. Bedlno
Szkoła im. M. Konopnickiej , Szydłów gm. Grabica
Szkoła im. M. Konopnickiej , Poddębice
Szkoła im. M. Konopnickiej , Koluszki
Szkoła im. M. Konopnickiej , Łęczyca
Szkoła im. M. Konopnickiej , Łowicz
Szkoła im. M. Konopnickiej , Pabianice
Szkoła im. M. Konopnickiej , Zielkowice gm. Łowicz
Szkoła im. M. Konopnickiej , Rawa Mazowiecka
Szkoła im. M. Konopnickiej , Sieradz
Szkoła im. M. Konopnickiej, Kutno
Szkoła im. M. Konopnickiej, Pabianice
Szkoła im. M. Konopnickiej , Kłódno gm. Wartkowice
Szkoła im. M. Konopnickiej, Kłocko gm. Sieradz
Szkoła im. M. Konopnickiej , Łęki Szlacheckie
Szkoła im. M. Konopnickiej , Niechcice gm. Rozprza
Szkoła im. M. Konopnickiej , Biała Parcela gm. Biała
Szkoła im. M. Konopnickiej , Bogumiłowice gm. Sulmierzyce
Szkoła im. M. Konopnickiej , Buczek
Szkoła im. M. Konopnickiej , Byszew gm. Kutno
Szkoła im. M. Konopnickiej , Góry Mokre gm. Przedbórz
Szkoła im. M. Konopnickiej , Kazimierz gm. Lutomiersk
Szkoła im. M. Kownackiej , Łódź
Szkoła im. M. Kownackiej , Domiechowice gm. Bełchatów
Szkoła im. M. Kownackiej , Grabów gm. Żychlin
Szkoła im. M. Kownackiej , Dąbrówka Wielka gm. Zgierz
Szkoła im. M. Piechal, Łódź
Szkoła im. M. Reja , Piotrków Trybunalski
Szkoła im. M. Reja , Łódź
Szkoła im. M. Reja , Łódź
Szkoła im. M. Rodziewiczówny , Żelazna gm. Skierniewice
Szkoła im. M. Wańkowicza , Łódź
Szkoła im. N. Żmichowskiej, Rzeczyca
Szkoła im. R. Orlewskiego, Piotrków Trybunalski
Szkoła im. S. Jachowicza , Leśmierz gm. Ozorków
Szkoła im. S. Jachowicza , Bełchatów
Szkoła im. S. Jachowicza, Łódź
Szkoła im. S. Sempołowskiej , Pabianice
Szkoła im. S. Sempołowskiej, Tuszyn
Szkoła im. S. Szmaglewskiej , Woźniki gm. Wola Krzysztoporska
Szkoła im. S. Wyspiańskiego , Łódź
Szkoła im. S. Wyspiańskiego , Łódź
Szkoła im. S. Żeromskiego , Zamoście Kolonia gm. Strzelce Wielkie
Szkoła im. S. Żeromskiego , Bełchatów
Szkoła im. S. Żeromskiego , Zduńska Wola
Szkoła im. S. Żeromskiego, Golesze Duże gm. Wolbórz
Szkoła im. S. Żeromskiego , Ozorków
Szkoła im. S. Żeromskiego, Sieradz
Szkoła im. S. Żeromskiego , Łódź
Szkoła im. S. Żeromskiego , Tomaszów Mazowiecki
Szkoła im. S. Żeromskiego, Bielowice gm. Opoczno
Szkoła im. S. Żeromskiego , Domaszno gm. Drzewica
Szkoła im. S. Żeromskiego , Łódź
Szkoła im. T. Goździkiewicza , Dąbrowa Wielka gm. Sieradz
Szkoła im. W. Bełzy, Bieniądzice gm. Wieluń
Szkoła im. W. Broniewskiego , Niemojew gm. Lututów
Szkoła im. W. Broniewskiego , Radomsko
Szkoła im. W. Broniewskiego , Zduńska Wola
Szkoła im. W. Broniewskiego, Bełchatów
Szkoła im. W. Broniewskiego, Łódź
Szkoła im. W. Broniewskiego , Łódź
Szkoła im. W. Broniewskiego , Bełchów gm. Nieborów
Szkoła im. W. Chotomskiej, Łódź
Szkoła im. W. S. Reymonta , Lipce Reymontowskie
Szkoła im. W. S. Reymonta , Mogilno Duże gm. Dobroń
Szkoła im. W. S. Reymonta , Rokiciny Kolonia gm. Rokiciny
Szkoła im. W. S. Reymonta , Łódź
Szkoła im. W. S. Reymonta, Kobiele Wielkie
Szkoła im. W. S. Reymonta , Domaniewice
Szkoła im. W. S. Reymonta , Kleszczów
Szkoła im. W. S. Reymonta , Radomsko
Szkoła im. W. S. Reymonta , Sieradz
Szkoła im. W. S. Reymonta , Przyłęk Duży gm. Rogów
Szkoła im. W. S. Reymonta, Gołębiewek Nowy, gm. Kutno
Szkoła im. W. S. Reymonta , Brzeziny
Szkoła im. W. S. Reymonta, Tuszyn
Szkoła im. W. S. Reymonta , Łowicz
Szkoła im. W. S. Reymonta , Piotrków Trybunalski
Szkoła im. W. S. Reymonta , Rawa Mazowiecka
Szkoła im. W. S. Reymonta , Dobryszyce
Szkoła im. W. S. Reymonta , Pątnów
Szkoła im. W. S. Reymonta , Będków
Szkoła im. W. S. Reymonta , Charłupia Wielka gm. Wróblew
Szkoła im. W. S. Reymonta , Gołębiewek Nowy gm. Kutno
Szkoła im. W. S. Reymonta , Kobiele Wielkie
Szkoła im. W. Szymborskiej , Skierniewice
Szkoła im. W. Szymborskiej , Skierniewice
Szkoła im. W. Szymborskiej., Łódź
Szkoła im. W. Zieleńczyk , Łódź
Szkoła im. Z. Herberta , Bełchatów
Szkoła J. Kochanowskiego, Łódź
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. B. Prusa , Chrzanowice gm. Gomunice
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej , Gomunice